Činnost K-klubu omezena

Z důvodu usnesení vlády č. 1377 ze dne 23.12.2020 je opět pozastavena činnost volnočasových aktivit v K-klubu a to minimálně do 10.1.2021.

Podle výše uvedeného nařízení je zakázána veškěrá činnost K-klubu pro všechny účastníky. Nebude probíhat ani on-line výuka, která probíhala
u některých kroužků.

Vzhledem k tomu, že je opět činnost kroužků pozastavena, bude Vám automaticky vrácena poměrná část zápisného dle délky trvání omezení činnosti K-klubu. Všechny omezení se sčítají.

Dále platí, že peníze se nevrací v případě, pokud kroužek bude otevřen, není nařízeno vládou K-klub uzavřít, avšak účastník zájmového vzdělávání do kroužku nedochází.

Sledujte proto nadále stránky K-klubu pro aktuální informace, sledujte mailovou schránku, neopomínejte koukat do spamu, obzvláště majitelé mailových adres na seznam.cz a centrum.cz! Maily od nás chodí všem, na které máme mailovou adresu (viz článek „Nechodí mi maily od káčka„).

Aktuální informace o dění v Káčku najdete i na facebookové stránce Káčka.

Jsou tedy k dispozi celkem tři různé informační kanály, snažte se je tedy, prosím, využívat a číst předtím, než nám budete do K-klubu volat a ptát se na to, co je již někde napsáno.

Děkujeme a těšíme se na vás za příznivých podmínek hned, jak to bude možné 😉

Views: (527)