Přihlášení
Registrace
Skip to content
Hlavní menu
Hlavní menu
Domů
Kroužky
Jak objednat kroužek / kurz
Objednávání kroužků
Nabídka kroužků na šk. rok 2023/2024
Broužura 2022 / 2023
Rozvrhy
Rozvrh K1
Rozvrh K2
Rozvrh K3
Rozvrh kroužků mimo budovy K-klubu
Rybáři
Rybáři – aktuality
Rybáři – podmínky přijetí
Letní tábory 2024
Nabídka táborů (poslední místa)
Přihlašování na tábory
Potřebné dokumenty
Akce
Severské hry
Denní program
S přespáním
Tvořivý večer na K2
Kurzy
Pro rodiny
Dopolední
Odpolední
Víkendové (soboty)
Pro dospělé
Odpolední
Večerní
Pro teenagery
Odpolední
Večerní
Soutěže a hry
Jičínský “RUN”cajs
O Medardovu kápi
O Medardovu kápi 2024
O Medardovu kápi 2024 – po hře
O Medardovu kápi 2024 – šifry a řešení
O Medardovu kápi 2023
Medardova Kápě 2023 – plakát
O Medardovu kápi 2023 – Po hře
O Medardovu kápi 2022
O Medardovu kápi 2022 – po hře
Pravidla hry
O pohár K-klubu 2023/2024
Dětská scéna
Hvězdárna
Volný čas
Brnkačka
Facebook
Bandzone
Mít kam jít
Aktivity pro volný čas
Jak objednávat
Můj účet
Vytvořit účet
Moje objednávky
Detaily k mému účtu
Zapomenuté heslo
Odhlášení
Kontakty
Pronájem prostor a ubytování
Pracoviště K-klubu
Náš tým
Medardova Kápě 2023 – plakát
Přehled letních táborů
1.
červenec
přím.
Výletění
1. - 4. 7.
1. - 9. třída
8.
červenec
přím.
Vandr
8. - 12. 7.
1. - 9. třída
8.
červenec
přím.
Výtvarný tábor
8. - 12. 7.
1. - 4. třída
8.
červenec
přím.
Inline tábor
8. - 12. 7.
předškoláci – 9. třída
15.
červenec
přím.
Výtvarný tábor
15. - 19. 7.
2. - 5. třída
15.
červenec
přím.
RONAL tábor
15. - 19. 7.
1. - 9. třída
15.
červenec
přím.
Anglický tábor – starší
15. - 19. 7.
6. - 9. třída
20.
červenec
pobytový
Malé Havlovice
20. - 27. 7.
1. - 4. třída
22.
červenec
přím.
Výtvarný, loutkově divadelní, řemeslný tábor
22. - 26. 7.
1. - 5. třída
22.
červenec
přím.
Tábor „Za školou“
22. - 26. 7.
1. - 7. třída
27.
červenec
pobytový
Velké Havlovice
27. 7. - 10. 8.
3. - 9. třída
29.
červenec
přím.
Mise Artemis
29. 7. - 2. 8.
2. - 5. třída
29.
červenec
přím.
Nerf
29. 7. - 2. 8.
3. - 9. třída
29.
červenec
přím.
Sportovní tábor pro nejmenší
29. 7. - 2. 8.
1. - 3. třída
5.
srpen
přím.
Anglický tábor – mladší
5. - 9. 8.
2. - 5. třída
5.
srpen
přím.
Mise Artemis
5. - 9. 8.
6. - 9. třída
5.
srpen
přím.
Tábor pro nejmenší
5. - 9. 8.
MŠ - 2. třída
5.
srpen
přím.
Na ostrově Dreki
5. - 9. 8.
2. - 7. třída
12.
srpen
přím.
Pod prázdninovou vlajkou
12. - 16. 8.
1. - 4. třída
19.
srpen
přím.
Sportovně – turistický
19. - 23. 8.
3. - 8. třída
26.
srpen
přím.
Tábor v Rovensku pod Troskami
26. - 30. 8.
1. - 5. třída
26.
srpen
přím.
PPO
26. - 30. 8.
1. - 8. třída