Rozvrh pracoviště K1
Valdštejnovo náměstí 99 (hlavní budova K-klubu)
POZOR – změna rozvrhu je možná
K1 23/24 |
|
|
VÝTVARNA (místnost č. 101) |
TECHNICKÁ KLUBOVNA ( místnost č. 102) |
VELKÝ SÁL ( místnost č. 103) |
MALÝ SÁL ( místnost č. 104) |
HUDEBNA (místnost č. 105) |
DRAMAŤÁRNA (místnost č. 106) |
HVĚZDÁRNA |
ELEKTRONICKÝ 14:00 – 15:00 zač. 15:15 – 16:45 pokr. J. Stránský
|
HRAVÁ VĚDA 13:45 – 14:45 M. Škoda šachy 16:00 – 17:00 E. Jílek DESKOVÉ HRY PRO DOSPĚLÉ 17:30 – 19:30 M. Škoda |
SPORTOVNÍ AEROBIK 3 14:30 – 15:30 SPORTOVNÍ AEROBIK 4 závodnice 1. skupina 15:30 – 16:30 J. Lachmanová |
JOGA 17:00 – 20:00 P. Janoušková |
FLÉTNA 13:00 – 14:00 14:00 – 15:30 L. Kubínová Dospělácká kytara 1 17:30 – 18:30 J. Bureš |
DRAMAŤÁK 16:30 – 18:00 L. Kubínová |
|
|||
shakespearův klub 14:30 – 15:30 A. Nožičková |
Základy robotiky (začátečníci) 14:00 – 15:00 J. Stránský rybáři 15:30 – 16:30 D. Charvát ANIMAČNÍ KROUŽEK 16:30 – 17:30 M. Škoda
|
cvičení rodičů s dětmi zvoneček 9:30 – 11:30 H. Kopalová Gymnastika pokročilé 1 14:00 – 15:00 Gymnastika pokročilé 2 15:00 – 16:00 D. Bodyová DRAMAŤÁK 16:30 – 18:00 L. Kubínová, R. Koníř |
gymnastika pro nejmenší 14:00 – 15:00 (5-6 let) 15:00 – 16:00 (6-7 let) J. Lachmanová |
notička 13:00 – 14:00 L. Kubínová klavír 14:30 – 15:30 L. Kubínová Elektrická kytara 15:30 – 16:30 J. Bureš |
KLUB DESKOVÝCH HER 14:45 – 16:15 M. Škoda |
CHOVATELSKÝ 15:00 – 16:30 (1x za 14 dní sudé týdny) E. Morávková, D. Boček |
|||
zdravověda a PRVNÍ POMOC (sudé týdny) 16:15 – 18:15 R. Králová |
PLASTIKOVé MODELÁŘství 16:00 – 18:00 M. Zajíc |
SPORTOVNÍ AEROBIK 1 14:30 – 15:30 SPORTOVNÍ AEROBIK 2 závodnice 1. skupina 15:30 – 16:30 J. Lachmanová SMETANA III. 18:00 – 20:00 |
SPORTOVNÍ AEROBIK 2 závodnice 2. skupina 15:30 – 16:30 J. Lachmanová |
KLAVÍR 13:00 – 16:00 L. Kubínová brnkačka 16:00 – 18:00 J. Bureš SMETANA I. 18:00 – 20:00 |
INSTRUKTOŘI mladší 16:00 – 18:00 (1 x 14 dní) L. Kubínová SMETANA II. 18:00 – 20:00 |
ASTRONOMIE 16:15 – 17:20 (mladší) 17:30 – 18:35 (starší) D. Vališka VČELAŘI 15:30 – 17:00 Přírodovědný 15:00 – 16:05 D. Vališka |
|||
ŠIKOVNÉ RUČIČKY 1 14:30 – 15:30 ŠIKOVNÉ RUČIČKY 2 15:45 – 16:45 H. Kopalová |
základy robotiky 13:30 – 14:30 zač. 14:30 – 15:30 pokr. J. Stránský |
gymnastika pro nejmenší 14:00 – 15:00 J. Lachmanová děti na startu 15:15 – 16:15 P. Janatová |
JOGA 17:00 – 19:10 P. Janoušková |
Dospělácká kytara 2 16:00 – 17:00 Dospělácká kytara 3 17:00 – 18:00 J. Bureš |
DRAMAŤÁK mladší 2. – 3. TŘÍDA 14:00 – 15:00 DRAMAŤÁČEK 15:15 – 16:15 KLAVÍR 16:30 – 17:30 L. Kubínová |
|
|||
|
klub magic 14:30 – 17:00 J. Jireš
|
TEATROTERAPEUTICKÝ 14:30 – 15:30 D. Hendrychová |
TAIČI 14:30 – 17:00 Z. Krahulcová
|
|
INSTRUKTOŘI mladší 17:00 – 19:00 (1 x 14 dní) L. Kubínová |
|