fbpx

O Dětské scéně

Dětská scéna je celostátní přehlídka dětského divadla a dětských recitátorů. Dětská scéna je nejvýznamnější akce v ČR v oblasti dramatické výchovy orientované na inscenační práci s dětmi. Zahrnuje představení nejzajímavějších divadelních, loutkářských a recitačních inscenací dětských souborů a nejzdařilejší vystoupení dětských recitátorů, rozbory inscenací, dopolední praktické semináře a inspirativní doplňkový program. Dětská scéna je určena všem zájemcům o divadlo s dětmi a mládeží a dramatickou výchovu. Celostátní kolo Dětské scény probíhá v červnu ve Svitavách. Podrobné informace naleznete zde https://www.nipos.cz/co-je-detska-scena/.


Okresní kolo dětských recitátorů

Okresní kolo Celostátní přehlídky dětských recitátorů pořádá ŠZ DVPP při pobočce Jičín, organizátorkou je p. D. Ženatá. Veškeré organizační dotazy a přihlášky tedy směřujte na ni. Kontakt: 724 882 650, zenata@cvkhk.cz .

Termíny:

Okresní kolo se letos nekoná.
Okresní kolo dětských divadelních, recitačních a loutkářských souborů

Okresní kolo Celostátní přehlídky dětských divadelních, recitačních a loutkářských souborů pořádá K-klub Jičín, organizátorkou je L. Kubínová. Veškeré organizační dotazy a přihlášky směřujte na kubinova@k-klub.jicin.cz , příp. na tel. 603 373 828.

Termíny:

  • přihlášky do okresního kola do 17. března 2022 L. Kubínové
  • okresní kolo proběhne 24. 3. 2022 v K-klubu Jičín

Přihlášky zde, propozice tu. Nezkrácenou podobu propozic naleznete na https://www.nipos.cz/detska-scena-2022-propozice/.

Výsledková listina: