fbpx

Jak objednat kroužek nebo kurz na stránkách K-klubu? Prosím, čtětě pozorně

Nejprve bude třeba vytvořit novou registraci

Protože přecházíme na nový objednávací systém, bude nutné, abyste si před přihlášením do systému vytvořili novou registraci. Pak teprve bude možné se do systému přihlásit ale nebude možné zatím přihlašovat na kroužky. Přihlašování kroužků bude umožněno až od 29. 8. 2023.

Vytvoření nové registrace není vůbec složité, ale i tak jsme pro vás připravili návod, jak na to. Postupujte prosím podle návodu níže. Mějte na paměti, že přihlašování na kroužky ještě nebude možné, bude spuštěno až v úterý 29. 8. 2023 od 9:00.

1. Kliknětě na tento odkaz, budete přesměrování na portál pro přihlašování.

2. V horním menu vyberte “Nový účet” a postupujte podle instrukcí. Pokud již máte účet vytvořen a chcete vytvořit objednávku, postupujte dále krokem č. 6.

Přihlašování na kroužky 2023/24
bude spuštěno 29. 8. 2023 od 9:00.

3. Vyplňte všechny požadované položky ve formuláři. Po vyplnění potvrďte tlačítkem “Registrovat”.

Pozor při vyplňování hesla. Je nutné dodržovat zásady pro vtvoření bezpečného hesla. Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků, musí obsahovat alespoň jednu číslici, jedno velké a jedno malé písmeno a alespoň jeden speciální znak (např. BezpecneHeslo2023*).

4. Pokud jste zadali vše správně, na vámi uvedený e-mail bude odeslán potvrzovací odkaz. Ten je potřeba potvrdit co nejdříve, po 5 hodinách již bude neplatný.

5. Po potvrzení odkazu budete informováni o aktivaci účtu. Pokud aktivace proběhla bez chyb, můžete se odtěď do systému přihlašovat. Použijte tlačítko “Přejít na přihlášení”. Uvidíte přihlašovací obrazovku jako v kroku č. 1.

6. Zadejte vaše přihlašovací údaje. Po úspěšném přihlášení do systému byste měli vidět přehled vašich přihlášek.

Přihlašování na kroužky 2023/24
bude spuštěno 29. 8. 2023 od 9:00.

8. Vybírání kroužků a dalších aktivit probíhá přes hlavní menu (c). Pokud ve vámi vybrané sekci není žádná položka (a), znamená to, že v nabídce nejsou momentálně žádné produkty nebo nejsou aktivní. Nejedná se o chybu, proto nám kvůli tomu prosím nevolejte a sledujte web, kde uvádíme termíny spuštění kroužků (táborů, akcí atd.). Pro výběr podle kriterií slouží pravý sloupec s filtrem (b).

Přihlašování na kroužky 2023/24
bude spuštěno 29. 8. 2023 od 9:00.

Co znamená “Přihlásit se”?

Přihlášení je jednoduchý proces, při kterém zadáte své přihlašovací údaje do přihlašovacího okénka (formuláře). Přihlašovací údaje vytváříte při registraci. Tyto údaje se skládají z e-mailu a hesla. Přihlášení je nutné k tomu, abychom mohli zpracovat vaši objednávku.

Co je “Registrace” a k čemu slouží?

Zaregistrovat se znamená, že si na našich stránkách vytvoříte své přihlašovací údaje, tj. uživatelské jméno (e-mail) a heslo. Je vhodné si někam tyto přihlašovací údaje zaznamenat, abyste je později mohli použít pro přihlášení ke svému účtu. Pod tímto účtem můžete vytvářet objednávky na kroužky, tábory, kurzy, výlety a podobně. Pokud u nás žádný účet založený nemáte, slouží k tomu právě registrace neboli vytvoření uživatelského účtu. Registrace se provádí jednorázově na začátku, neprovádí se před každou objednávkou.

Co je uživatelský účet?

Uživatelský účet je jednoduchý záznam v naší databázi, který se skládá z uživatelského jména (e-mailové adresy) a hesla. Uživatelské jméno (e-mail) a heslo jsou údaje pro přihlášení do našeho systému. E-mailová adresa nám zároveň slouží jako komunikační prostředek s vámi. Na tento e-mail vám následně zasíláme např. důležité informace vztahující se k vaší objednávce, párkrát za čas pozvánku na nějakou akci, výlet nebo kurz či přednášku, pokud si myslíme, že by vás to mohlo zajímat. Proto při registraci dobře rozmyslete, kterou e-mailovou adresu nám zadáte. Stává se nám docela často, že nám voláte kvůli tomu, že vám nepřišel e-mail. Bývá to právě třeba i z důvodu, že zadáte e-mail, který používáte buď málo nebo vůbec, nebo registraci a objendávky provádí někdo za vás (manžel/ka, partner/ka, soused/ka) se svou e-mailovou adresou apod.

Uživatelský účet je dále nutný z toho důvodu, abychom mohli evidovat vaše objednávky a pracovat s nimi.

Zapomněl/a jsem přihlašovací údaje nebo heslo

Stát se to samozřejmě může a stává se to. Není však důvod ztrácet hlavu nebo hned brát telefon a volat do Káčka, případně obojí. V případě, že jste zapomněli heslo, klikněte sem. Budete vyzvání k zadání vaší e-mailové adresy, kterou jste zadávali při registraci. Následně vám bude na tuto adresu zaslán odkaz a pokyny pro resetování hesla. Při vytváření nového hesla dbejte pravidel pro zvolení bezpečného hesla.
Pokud jste zapomněli vaše přihlašovací údaje, zavolejte nám.

Pravidla pro tvorbu bezpečného hesla

Bezpečné heslo se skládá minimálně z 8 znaků. Musí obsahovat alespoň jedno velké písmeno, jednu číslici a jeden speciální znak. Heslo by nemělo obsahovat vaše křestní jméno nebo příjmení, nemělo by obsahovat žádný řetězec z vašeho e-mailu. Volte takové heslo, aby neobsahovalo znaky s diakritikou (ěščřžýáíé atd.) nebo znaky “z” a “y”. Při zadávání nového hesla zkontrolujte, jestli nemáte zapnutý CapsLock (psaní velkých písmen).