Sobotní celodenní výlet vlakem na Malou Skálu. Po řece Jizeře splujeme 8 km na kanoích do Dolánek, kde odevzdáme lodě a vyzvedneme si koloběžky pro druhou poloviny výletu. Zpět do Malé Skály se dostaneme na koloběžkých po cyklostezce č. 17 – Greenway Jizera, která vede údolím Jizery a je dlouhá 7,5 km. Do Jičína se vrátíme opět vlakem.

Více informací a přihlášky ZDE

Minimální počet přihlášených 10.

(Commenting: OFF)

Dělostřelecká tvrz BOUDA

Sobota 17.10.2020, sraz v K-klubu na Valdštejnově náměstí 99 v 7,20 hodin a návrat v 17,00 tamtéž. Odjezd vlastním autobusem. Cena 250,- Kč. S sebou: jídlo a pití na celý den, vhodné teplé oblečení, pevná turistická obuv, 2 roušky, doporučujeme vlastní svítilnu, přiměřené kapesné.

Přihlášky zde

Více k programu zde: Dělostřelecká tvrz bouda

Minimální počet přihlášených 10.

(Commenting: OFF)

BROŽURA JE VYDANÁ K 1. SRPNU 2020 A NEMUSÍ BÝT VŠE SHODNÉ S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU VČETNĚ PRVNÍCH SCHŮZEK.

Přihlašování na kroužky je spuštěno od pondělí 24. 8.
Vyberte si z naší nabídky zde a objednejte si kroužek či kurz.

Nevíte, jak na to? Zde je návod, jak objednat kroužek nebo kurz.

Můžete si i prohlédnout elektronickou brožuru s nabídkou kroužků a kurzů pro rok 2020 / 2021!

Brožuru si můžete buď stáhnout zde, nebo si ji můžete prohlédnout online pod tímto článkem.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

(Commenting: OFF)

Kroužek šachu pro chlapce a dívky. Seznámí se základy hry šach a postupně si budou prohlubovat znalosti z oblasti teorie a praktické hry. Mírně pokročilí si zopakují základy a zdokonalí se ve strategii této královské hry. Pořádá se klubový turnaj.

Každý čtvrtek od 15:45 do 17:00 v technické klubovně v K-klubu.

Hlásit se můžete zde https://kackojicin.cz/product/sachy/

(Commenting: OFF)

Prohlídky Centra přírodních věd a pozorování je možno pro skupiny od 5 osob a je nutné se předem ohlásit na telefonu v pracovní době od 8 do 17 hodin mob. 737168921.

Promítací sál pojme maximálně 40 osob a do kopule k dalekohledu je to cca 25 osob. V nočních hodinách doporučujeme teplé oblečení. Na hvězdárně lze zakoupit drobné suvenýry, ale žádné občerstvení (ani pití).

Zde je malá ochutnávka našich činností: https://www.youtube.com/watch?v=529AHZ3Ftxo

Přejeme vám, ať máte v každé době co pozorovat.

Hvězdárna

(Commenting: OFF)

V poslední době se na nás hodně obracíte s tím, že vám od nás nechodí e-maily. Skutečnost je ale trochu jiná, postupným pátráním se nám podařilo zjistit, jak to vlastně s těmi „nechodícími“ e-maily je. Zde uvádíme nejběžnější případy:

1) E-mail je ve složce „Spam“ nebo „Hromadné“

Nejčastější příčinou, proč se vám v doručené poště od nás nezobrazí e-mail, je přesměrování e-mailu do složky s nevyžádanou poštou (spam) nebo přesměrování do složky „Hromadné“. Tento jev je typický pro majitele e-mailových schránek od provozovatele serveru Seznam.cz (končící @seznam.cz nebo @email.cz). Toto je bohužel záležitost samotného nastavení serveru e-mailové pošty Seznam.cz a nemáme šanci toto chování žádným způsobem ovlivnit. Jediné, co v tomto případě můžeme doporučit je, abyste se častěji dívali do těchto složek.

2) E-mail přišel druhému rodiči / známému

Dalším důvodem, kdy nám voláte, že vám nepřišel e-mail, je to, že vaší e-mailovou adresu nemáme v databázi. A to jednoduše proto, že vaše dítě registroval někdo jiný na jinou e-mailovou adresu (manžel/ka, kamarád/ka, přítel/kyně, soused/ka, starší sourozenec atd.). Proto doporučujeme: pokud od nás chcete dostávat informační e-maily na adresu, kterou nejčastěji používáte, použijte prosím tuto adresu při registraci na webu K-klubu.

3) E-mail nepřišel, protože jste se odhlásili z odběru

Součástí hromadně rozesílaných e-mailů od K-klubu je i zápatí s odkazem „Odhlásit se z odběru“. Toho se využívá, pokud nechcete dostávat informační (reklamní) e-maily. Kliknutím na tento odkaz zajistíte, že vám už z našeho systému nebude chodit žádná pošta. Ovšem pokud budeme rozesílat důležité informace, toto odhlášení se nadále vztahuje i na veškerou další poštu, kterou zašleme. Chcete-li být tedy informováni, neodhlašujte se z odběru.

4) E-mail přišel, ale nečetli jste ho

I když se to zdá divné, zaznamenali jsme i tyto případy. Do schránky vám přišel e-mail, ale nečetli jste ho, protože jste ho nepovažovali za důležitý. Samozřejmě, nemůžeme nikoho nutit, aby četl všechny naše e-maily. Je to ovšem pro nás dobrá zpětná vazba. Pokusíme se první viditelné informace e-mailu „poladit“ tak, aby vám už žádná důležitá zpráva neunikla 😉

5) E-mail nepřišel, protože jste špatně zadali e-mailovou adresu při registraci

Nejmenší procento případů je to, že špatně zadáte vaši e-mailovou adresu při registraci, většinou se jedná o překlep. Pokud takovou e-mailovou adresu objevíme, budeme vás kontaktovat, abychom ji společně opravili.

Než zavoláte do Káčka …

… že vám nepřišel e-mail: projděte si, prosím, těchto 5 bodů. Chyba se může stát vždy, pochopitelně i na naší straně, nikdo není neomylný. Ovšem je dobré se nejprve přesvědčit, ušetříte tím čas sobě i nám 😉

(Commenting: OFF)