fbpx

Dětská scéna je celostátní přehlídka dětského divadla a dětských recitátorů. Je to nejvýznamnější akce v ČR v oblasti dramatické výchovy orientované na inscenační práci s dětmi. Dětská scéna je určena všem zájemcům o divadlo s dětmi a mládeží a dramatickou výchovu.

U nás v Jičíně se každoročně uskuteční okresní kolo této přehlídky. Okresní kolo dětských recitátorů se uskuteční 19. března 2024. Okresní kolo dětského divadla proběhne 25. března 2024. Obě přehlídky probíhají cca v časech 9:00 – 13:00 (záleží na počtu přihlášených). Zváni jsou jak diváci, tak účinkující. Těšíme se na vás!

Více informací, přihlášky a propozice naleznete zde.

(Commenting: OFF)

Vážení rodiče. K-klub je zapojen do projektu “Darujme kroužky dětem”. Projekt funguje druhým rokem a pokud se seženou peníze, je otevřen i pro konání dětských letních táborů. Žádost o příspěvek na kroužek je možné žádat do neděle 21. 4. 2024. Rodič s účtem sebe a svých dětí v systému Aktivní město požádá o příspěvek ve formě voucheru z výzvy Darujeme kroužky dětem (CZ)/(UA) – 2. pololetí 2023/2024. Hodnota příspěvku na dítě ve věku 3-18 let je 2000 Kč, a to v konkrétní podobě 4 x 500 Kč voucherů. Od momentu, kdy je rodiči přidělen příspěvek, má 30 dní na jeho uplatnění. Následně příspěvek uplatní skrze systém u svého poskytovatele tedy SVČ K-klub. Potvrzené platby za daný měsíc přichází vždy v půlce dalšího měsíce pouze poskytovateli. Projekt je pro ty rodiče v ČR, kteří pobírají: přídavek na dítě, příspěvek na péči, odměna pěstouna, příspěvek při pěstounské péči. Případně pro ty rodiče, kteří uprchli před válkou z Ukrajiny a pobývají zde na základě: víza strpění či víza dočasné ochrany. POKUD V NABÍDCE NENAJDETE SVŮJ KROUŽEK, KONTAKTUJTE NÁS.
https://www.darujemekrouzky.cz/

(Commenting: OFF)

Přihlašování na kroužky pro rok 2023/24 je spuštěno. Přešli jsme na nový objednávkový systém, bude potřeba, abyste si vytvořili novou registraci. Omlouváme se za komplikaci, ale věříme, že nový systém bude přívětivější jak pro nás, tak i pro vás. Děkujeme za pochopení. Postup, jak vytvořit novou registraci, najdete zde. Kroužky začínají v týdnu od 2.10.2023, pokud nedostanete sms o jiném datu zahájení.

(Commenting: OFF)

Možná to ještě někdo neví, ale Káčko má od října 2018 svůj youtube kanál. Zatím jej využíváme na hry a pro pobavení. Nebo na něm či s ním můžete i tvořit. Naše videa najdete zde!

(Commenting: OFF)

V poslední době se na nás hodně obracíte s tím, že vám od nás nechodí e-maily. Skutečnost je ale trochu jiná, postupným pátráním se nám podařilo zjistit, jak to vlastně s těmi “nechodícími” e-maily je. Zde uvádíme nejběžnější případy:

1) E-mail je ve složce “Spam” nebo “Hromadné”

Nejčastější příčinou, proč se vám v doručené poště od nás nezobrazí e-mail, je přesměrování e-mailu do složky s nevyžádanou poštou (spam) nebo přesměrování do složky “Hromadné”. Tento jev je typický pro majitele e-mailových schránek od provozovatele serveru Seznam.cz (končící @seznam.cz nebo @email.cz). Toto je bohužel záležitost samotného nastavení serveru e-mailové pošty Seznam.cz a nemáme šanci toto chování žádným způsobem ovlivnit. Jediné, co v tomto případě můžeme doporučit je, abyste se častěji dívali do těchto složek.

2) E-mail přišel druhému rodiči / známému

Dalším důvodem, kdy nám voláte, že vám nepřišel e-mail, je to, že vaší e-mailovou adresu nemáme v databázi. A to jednoduše proto, že vaše dítě registroval někdo jiný na jinou e-mailovou adresu (manžel/ka, kamarád/ka, přítel/kyně, soused/ka, starší sourozenec atd.). Proto doporučujeme: pokud od nás chcete dostávat informační e-maily na adresu, kterou nejčastěji používáte, použijte prosím tuto adresu při registraci na webu K-klubu.

3) E-mail nepřišel, protože jste se odhlásili z odběru

Součástí hromadně rozesílaných e-mailů od K-klubu je i zápatí s odkazem “Odhlásit se z odběru”. Toho se využívá, pokud nechcete dostávat informační (reklamní) e-maily. Kliknutím na tento odkaz zajistíte, že vám už z našeho systému nebude chodit žádná pošta. Ovšem pokud budeme rozesílat důležité informace, toto odhlášení se nadále vztahuje i na veškerou další poštu, kterou zašleme. Chcete-li být tedy informováni, neodhlašujte se z odběru.

4) E-mail přišel, ale nečetli jste ho

I když se to zdá divné, zaznamenali jsme i tyto případy. Do schránky vám přišel e-mail, ale nečetli jste ho, protože jste ho nepovažovali za důležitý. Samozřejmě, nemůžeme nikoho nutit, aby četl všechny naše e-maily. Je to ovšem pro nás dobrá zpětná vazba. Pokusíme se první viditelné informace e-mailu “poladit” tak, aby vám už žádná důležitá zpráva neunikla 😉

5) E-mail nepřišel, protože jste špatně zadali e-mailovou adresu při registraci

Nejmenší procento případů je to, že špatně zadáte vaši e-mailovou adresu při registraci, většinou se jedná o překlep. Pokud takovou e-mailovou adresu objevíme, budeme vás kontaktovat, abychom ji společně opravili.

Než zavoláte do Káčka …

… že vám nepřišel e-mail: projděte si, prosím, těchto 5 bodů. Chyba se může stát vždy, pochopitelně i na naší straně, nikdo není neomylný. Ovšem je dobré se nejprve přesvědčit, ušetříte tím čas sobě i nám 😉

(Commenting: OFF)